Soustředění účastníků LODM

Ve dnech 18. – 19. 5. 2019 proběhne soustředění účastníků LODM na Stadionu Mládeže ve Zlíně.

Vzhledem k počtům startů v jednotlivých věkových kategoriích (32 závodníků celkem, 8+ 8 mladších a starších žáků, 8+8 mladších a starších žákyň vybereme maximálně možný silný tým z vítězů jednotlivých nominačních závodů, popřípadě dalších výkonnostně silných závodníků. Vítězství v nominačním závodě je předpoklad, nikoliv potvrzení nominace. Družstva musí být složena i s ohledem na prospěšnost jednotlivců pro družstvo (umístění v průběžných tabulkách ČAS). 

Účast na nominačním závodě 14. a 15. 5. je povinná, předpokládá se, že všichni účastníci tohoto závodu mají zájem startovat na LODM v Liberci v termínu 23. – 28. 6. 2019. V případě, že některý závodník bude mít zájem reprezentovat na Olympiádě dětí a mládeže a nebude mít možnost ze závažných důvodů startovat na nominačním závodě (nemoc apod.), omluví se do 13. 5.přímo Jiřímu Kadlovi na tel: +420 731 196 274, nebo e-mail: jirkakadla@gmail.com

Po ukončení závodu bude potvrzená nominace. Nominovaní obdrží nominační dopis, v kterém bude i závazná přihláška na soustředění, které proběhne 18. a 19. 5. ve Zlíně. Soustředění je pro nominované povinné!

Na tomto soustředění se kromě tréninků pořídí i fotografie nominovaných na akreditace. Také proběhne zkouška vybaveni (bundy, tepláky, dresy). Nominovaní také na místě rovněž trenérům předají funkční telefonní a emailové spojení na sebe i svého zákonného zástupce a obdrží potřebné dokumenty a kontakty na trenéry. Finální nominace, včetně jmenování náhradníků bude zveřejněna na webu KAS – Zlín.  

Print Friendly, PDF & Email

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*